Home › Podnośnik koszowy w akcji!
Home › Podnośnik koszowy w akcji!

Podnośnik koszowy w akcji!

Niewiele osób ma świadomość tego jak mnóstwo funkcji ma to pozornie proste urządzenie. Wydawać by się mogło, że maszyn dźwigowych używa się tylko na placu budowy. Jednak w tym przypadku technologia nas zaskakuje. Pojazdy potocznie nazwane podnośnikami koszowymi możemy wykorzystać w różnych branżach. Chociażby w reklamie.

Naturalnie nie ma to nie wspólnego z tworzeniem kampanii, ale w sytuacji kiedy firma stworzy już kampanię reklamową trzeba przejść do działania.

Montowanie sporych plakatów bilbordów czy makiet, nie jest łatwym zadaniem.

Z reguły korporacje zatrudniają w tym celu firmy zewnętrzne zajmujących się rozlokowaniem materiałów. Materiały z reguły są umieszczane w wysoko ulokowanych miejscach na dużym wymiarze.

Oczywiście po to, żeby można je było dostrzec przejeżdżając samochodem czy po prostu przechodząc po jezdni.

Im bardziej nietypowe lokum, tym lepiej.

W tym momencie do działań wkracza doświadczona ekipa monterska. Powinny być to być osoby wyposażone w prawo do użytkowania z urządzeń transportu bliskiego, wyposażone w sprzęt użyteczny do wykonywanej pracy.

Podnośniki koszowe gwarantują sprawne dotarcie do miejsc ulokowanych nawet na trzydziestu metrach.

Platforma idealnie zamienia rusztowanie, którego po prostu nie trzeba budować, co będzie oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Pracownicy mają możliwość w komfortowych warunkach wykonywać swoją pracę..
Zapraszamy: podnośnik koszowy wroclaw

<< Poprzedni
Następny >>